Welcome to our online store !
  • 6833-777 / 5777-7775

Nõudepesumasina korvi fiksaator BEKO,WHIRLPOOL, ARCELIK 1880580400 ja teistele mudelitele

Tavahind: 5,90 €

Special Price 4,90 € - Hind e-poes

Saadavus: Laos otsas. Uuri tellimisvõimalusi

Ole esimene, kes sellele tootele hinnangu annab

Palume kontrollida sobivust vastavalt seadme mudelile
ALTUS 6237842442

ALTUS 6244442000

ALTUS 7600788300

ALTUS 6237826142

ALTUS 6237826100

ALTUS 6237834300

ALTUS 6244473142

ALTUS 6244442042

ALTUS 6244473342

ALTUS 6244473300

ALTUS 6237842400

Amica 7602381642

Amica 7602381600

Amica 7628282642

Amica 7628182642

Amica 7627982642

Amica 7627682642

Amica 7627582642

Amica 7627482642

Amica 7627382642

Amica 7626281642

Amica 7628582642

Amica 7628482642

Amica 7628382642

Amica 7626181642

Arcelik 7623170142

Arcelik 7622570142

Arcelik 7623070142

Arcelik 6244422100

Arcelik 7623370142

Arcelik 6244673000

Arcelik 6263822100

Ardem 6237873042

Ardem 6237873000

Ardem 6293873000

Ardem 6297824100

Atlas 7614084100

Atlas 7614584100

Axxon 6237815100

Axxon 6237815142

Bauknecht 854830716000

Bauknecht 854830701010

Bauknecht 854831016001

Bauknecht 854830801001

Bauknecht 854823516001

Bauknecht 854820201000

Bauknecht 854820401010

Bauknecht 854820401011

Bauknecht 854830701001

Bauknecht 854820201002

Bauknecht 854831016010

Bauknecht 854820010001

Bauknecht 854820210001

Bauknecht 854820001010

Bauknecht 854820201001

Bauknecht 854830716001

Bauknecht 854820010000

Bauknecht 854831016000

Bauknecht 854830716010

Bauknecht 854820210000

Bauknecht 854820001001

Bauknecht 854820101000

Bauknecht 854820001000

Bauknecht 854830816000

Bauknecht 854823516000

Bauknecht 854820201003

Beko 7608584200

Beko 6297912000

Beko 7609083842

Beko 7607382900

Beko 7601788300

Beko 6237842000

Beko 6243437000

Beko 6243433000

Beko 6243429200

Beko 6243429000

Beko 6243416100

Beko 6243416000

Beko 6244422000

Beko 6243476000

Beko 6243473100

Beko 6243473000

Beko 6244426000

Beko 6244424000

Beko 6244434000

Beko 6244433000

Beko 6244429000

Beko 6237842542

Beko 6239833000

Beko 6238442000

Beko 6237883000

Beko 6241416100

Beko 6241416000

Beko 6240437000

Beko 6242476000

Beko 6242437000

Beko 6242429000

Beko 6241442000

Beko 6249838000

Beko 6249434000

Beko 7600287300

Beko 7600188300

Beko 7600187642

Beko 7600187600

Beko 7600184200

Beko 6298883000

Beko 7601688300

Beko 7600788442

Starcomi hooldus aitab
  • Kiirparandus ja varuosade müük
  • Kui Teie seade on kindlustatud, kasutage oma kindlustust
  • Kindlustusjuhtumi ja Liisi järelmaksuga remont
  • Meie hoolduskeskused asuvad suurimates kaubanduskeskustes tasuta parkimisvõimalusega
  • Meie töötame, samal ajal kui Teie veedate aega kaubanduskeskuses
Nõudepesumasina korvi fiksaator BEKO,WHIRLPOOL, ARCELIK 1880580400 ja teistele mudelitele

Starcom toimetab kohale tellitud kaubad nii oma jaekaupluse laost kui ka Euroopa Liidu tarnijate ladudest.
Kodulehel kauba tellimust vormistades saate valida tarneviisi – kohapeal kauba kättesaamine või Omniva pakiautomaadiga saatmine.
Saage tellitud kaup kätte Starcom esindust - tasuta!

Tellige kaup lähimasse pakiautomaati üle Eesti hinnaga 5.99 eurot.

Omniva pakiautomaadi postipakk.
Tarne aeg: Starcom ladu 1-4 tööpäeva
Tarne aeg: EL maade ladu 3-20 tööpäeva

Toodud tarneajad on näitlikud.
Kauba olemasolu esindustes või EL laos ja tarnehinda näete kauba tellimise momendil.

Andke oma hinnang

Te hindate: Nõudepesumasina korvi fiksaator BEKO,WHIRLPOOL, ARCELIK 1880580400 ja teistele mudelitele

Seotud tooted
 
  • Ulemiste Keskus
    • Müügiesindus
    • Kiirhooldus
    E-P: 10:00 - 21:00
    Tel.: 5777- 7775 / 6833-778
  • Kristiine Keskus
    • Müügiesindus
    • Kiirhooldus
    E-P: 10:00 - 21:00
    Tel.: 58147601 / 6833-777